1 czerwca 2015

Wakacyjny cykl gościnnych wpisów u ProwincjonalnejOstatnio dużo myślałam nad koncepcją mojego bloga. Nad tym, w którą stronę mam iść. Co zrobić, żeby nie było nudno i tak zwyczajnie, standardowo.

Bardzo lubię łatkę parentingu, jednak jest nieco ograniczająca. Dobrze się czuję w ogólnie pojętym lifestyl’u. Uwielbiam domorosłą psychologię, lubię czasem się „pomądrzyć”. Jednak najbardziej lubię teksty z charyzmą, polotem, ale bez zbędnej agresji czy buty. Teksty, które są na swój sposób oryginalne (mimo, że na przykład powtarzają temat, który już gdzieś, kiedyś się pojawił, ale mają swój styl), wartościowe, z poczuciem humory, ale też takie, od których nie mogę się uwolnić, które pozostają w pamięci.

A to, co ostatnio bardzo lubię, to są guest post, czyli wpisy gościnne. Fajna sprawa, która pozwala otworzyć i przewietrzyć bloga. Dlatego postanowiłam wyjść z inicjatywą, na razie tylko na okres próbny. Przez czas wakacji regularnie będą pojawiały się na moim blogu wpisy innych blogerów. Potwornie mi się ten pomysł podoba, totalnie się do niego zapaliłam.

Zapraszam każdego, kto ma ochotę opublikować  post na mojej stronie do kontaktu:A żeby nie było niedomówień, kilka zasad J
1. Tekst ma być Twoją własnością (wiem, że jest to oczywiste, ale zawsze warto zaznaczyć). 
2. Wysyłając tekst wyrażasz zgodę na jego publikację.
3. Format przesłanego tekstu, najlepiej w programie WORD, nie dłuższy niż 4500 znaków/liter (osobiście korzystam z tego przelicznika: ile.liter.pl). 
4. Prześlij również zdjęcie główne, które będzie „wizytówką” tekstu, a także swoje zdjęcie albo logo bloga, najlepiej poziome. 
5. Przy okazji tekstu podam aktywne linki do Twojego bloga, facebooka, instagrama, google+, pinterest i co tam jeszcze masz J – prześlij mi tylko w mailu wszystkie aktywne linki. 
6. Zastrzegam sobie prawo do naniesienia poprawek edytorskich, nie zmieniając przy tym sensu tekstu (chodzi mi przede wszystkim o interpunkcję). 
7. Teksty będą ukazywały się regularnie, w każdą środę około godziny 20 na moim blogu, zapowiedź pojawiać się będzie również na moim fanpejdzu: www.facebook.com/PerypetieMatkiProwincjonalnej
8. Jeśli tekst będzie skrajnie odmienny od moich poglądów, jeśli będzie naruszał zasady kultury, zastrzegam sobie możliwość nie opublikowania go (o wszystkim oczywiście poinformuję mailowo, w celu wyjaśnienia sytuacji). 
9. Przy okazji tych wpisów proponuję, żebyśmy sobie nie „paniowali” jestem Kasia, bardzo mi miło J 
10. Jeśli nie jesteś pewna (-y), czy tematy, które wybrałaś są odpowiednie – wyślij mi propozycję tematów, na pewno coś wspólnie wybierzemy.


Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam, zrobiłam to tylko po to, aby uniknąć zbędnych nieprzyjemności. Zależy mi na jak najlepszy kontakcie z Wami i już bardzo się cieszę na naszą współpracę J

23 komentarze:

 1. Będzie na bank fantastycznie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisze się na to oczywiście! Świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za propozycję, oczywiscie wchodzę w to;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja z Tobą też powołanym w ciemno :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomyślę, być może również uda mi się coś naskrobać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł! Będę śledzić, a może kiedyś i ja się skuszę;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki, zapraszam do śledzenia, może i Ty się kusisz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za propozycję :) Nie wyobrażam sobie nie skorzystać z niej ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Profesjonalne podejscie - zasady, wszystko czarne na bialym:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie wiem czy Ci wakacji starczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. jak będzie duże zainteresowanie, to przedłużymy, spokojna głowa, a Ty co podeślesz?? :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Super inicjatywa! Może nawet coś podeślę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Anita, Niciutka, koniecznie musisz coś napisać :D
  czekam na wpis w takim razie, słowo się rzekło :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kurcze, rewelacyjna inicjatywa a ja mam nadzieję, że kiedyś uda mi zawisnąć na ściance :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...