27 sierpnia 2014

SuperMamy - I Edycja Spotkania Aktywnych Mam, SuperMamy w Ełku 2014!!!
Wydarzenie, które pochłania mnie ostatnio w 120, nie w 220% procentach. Skupia na sobie wszystkie moje myśli, działania i cały wolny czas. 


Mam wrażenie, że zaniedbałam pozostałe aspekty mojego życia, oczywiście, broń Boże  nie narzekam. Jestem szczęśliwa, a raczej przeszczęśliwa J

Jak już kiedyś wspominałam HOP był to skromny pomysł dwóch blogujących mam. Mała akcja skierowana do lokalnej społeczności, do tutejszych mam. Jednak akcja „wymknęła się” spod kontroli.
Najpierw skromnie, dwie Kaśki, dwie matki, dwie blogerki. Powoli zaczęły dołączać do nas inne, fantastyczne dziewczyny, które wniosły nową energię i moc pomysłów. Od słowa do słowa, akcja przybierała coraz szybsze tempo i większy rozmach.Aż do dnia dzisiejszego, gdzie akcja, wydarzenie, event nabrał już tak pięknie nasyconych barw, żywych kolorów i realnych kształtów, nie wierzę i szczerze Wam powiem, że trudno mi uwierzyć, że zaczęłyśmy planowanie całej tej imprezy pod koniec czerwca.

Zapowiada się jedno z najfajniejszych wydarzeń w ełckim kalendarzu imprez. Wydarzenie, które, mamy taką nadzieję, zmobilizuje i uaktywni nasze mamuśki. Najważniejszym naszym celem jest walka ze stereotypem Matki-Polki, chcemy pokazać, że macierzyństwo nie definiuje kobiety i nie ogranicza jej pola działania. Ale uszlachetnia i nadaje prawdziwego charakteru.Podczas naszego spotkania, 06.09.2014 roku w Ełckim Centrum Kultury, każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie zapraszamy przyszłe i obecne mamy, które będą miały okazję zjednoczyć swoje siły (zupełnie, jak na zlocie czarownic, haha, dobry żart, tynfa wart J ), tzn. zintegrować się, poznać się lepiej i wymienić cenne doświadczenia. Zapraszamy nie tylko mamy, tatusiowe też są mile widziani, w końcu ktoś musi zająć się dzieckiem (kolejny fantastyczny żart). Tatusiów zapraszamy do bistro Motyla Sen na kawę, a dzieci do KĄCIKA MALUCHA.
Tak naprawdę, nadal nie mogę w to uwierzyć, że mogę współtworzyć takie fantastyczne wydarzenie, jakim jest I Edycja Spotkania Aktywnych Mam, SuperMamy w Ełku 2014!!!

12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. twórcą i pomysłodawcą tego pięknego plakatu, jest Ula, nasza Pani architekt, z głową pełną pięknych pomysłów!!! Dziękuję w jej imieniu :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszamy, a skąd jesteś?? fajnie, może nawet uda nam się kiedyś ogarnąć spotkanie dla blogujących mam z okolic :)

   Usuń
 4. Ełk uwielbiam, całe moje dzieciństwo to właśnie te strony....
  Teraz jednak jestem na południu, tu mieszkam i ominie mnie takie spotkanie, szkoda!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś w radio słyszałam o tej imprezie. Fajnie, że coś takiego będzie w Ełku. Będę na pewno. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Super :) Sama żałuję, że nie jestem mamą. Strasznie Wam gratuluję wydarzenia!!! :)

  PS: Dlaczego "Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga."? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetnie to wyszło, zdjęcie na plakacie mega :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A w tym roku będzie II Edycja? Na tamtą się nie załapałam, ale w tym roku będąc we wrześniu w jakimś 8 miesiącu ciąży chętnie bym zajrzała :)

  OdpowiedzUsuń
 9. będzie na pewno, proszę śledzić tylko nasza stronę na fb i zagladać na bloga, tam na pewno pojawią się wszystkie informacje, data podobna do zeszłorocznej czyli początek września, pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...