26 czerwca 2014

Supermamy, tylko w Ełku!!!
Ziarno rzucona na żyzną glebę, daje najlepsze plony...


Pięknie zaczęłam?! Pięknie, to dopiero będzie!!!

Jedna rozmowa, jedno spotkanie - wiedziałam, że to będzie TO!!! Milion telefonów, smsów, maili i wiadomości na fb i kolejne spotkania. Jaki efekt? Jedno z najfajniej za zapowiadających się wydarzeń najbliższych dni. Nie wierzycie, to zajrzyjcie!!!

Niby nic, mały pomysł kiełkujący gdzieś w zakamarkach naszych wyobraźni, jedno spojrzenie i już wiemy, MAMY TO!!!

Na pełnym spontanie, dwie matki, dwie Kaśki, jedna idea = fantastyczna impreza.

Dzięki umiejętności organizacji, przywidywania i rzeczowości Kasi z Tuż Przy Uchu cały nierealny do tej pory pomysł, nabiera rzeczywistych kształtów. Ja ogień, słomiany zapał, wariatka, która rzuca się na głęboką wodę, bez koła ratunkowego i Kasia, która to wszystko ogarnia i nadaje tej imprezie profesjonalnego tonu. Wychodzi na to, że duet idealny :)Wiem, że dzisiejszy post naszpikowany jest emocjonalnie i wszędzie, gdzie mogłam nawciskałam wykrzykników i innych wyróżników, ale jestem taka szczęśliwa, że cieszą się nawet moje trzewia :) 
A list, który dziś dostałyśmy sprawił, że poczułam się mega profesjonalnie!!! O co chodzi? Dowiecie się niedługo, na bieżąco będziemy Was informowały o rozwoju akcji. Najważniejsze, emocje będą dawkowane, widzicie, czym grozi ich nadmiar :) 
8 komentarzy:

 1. Może w przyszłym roku, muszę sie rozkręcić powolutku:) I tak startuje od gigantów i to tak daleko:P
  Ale trzymam mocno kciuki, bo jak zbiore moje obserwacje i kilka rad, planuje atakowac swoje rejony z organizacja podobnych spotkań;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest mega power, wczoraj padał na twarz, a dziś, jak zaczyna się rozkręcać, tak naładowałam swoje baterie, że rosół z wrażenia rozgotowałam :)

   Usuń
 2. zazdroszczę! fajnie Wam, działajcie, w mamach siła! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda że mieszkamy po dwóch stronach kraju.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...