26 czerwca 2014

Supermamy, tylko w Ełku!!!
Ziarno rzucona na żyzną glebę, daje najlepsze plony...


Pięknie zaczęłam?! Pięknie, to dopiero będzie!!!

Jedna rozmowa, jedno spotkanie - wiedziałam, że to będzie TO!!! Milion telefonów, smsów, maili i wiadomości na fb i kolejne spotkania. Jaki efekt? Jedno z najfajniej za zapowiadających się wydarzeń najbliższych dni. Nie wierzycie, to zajrzyjcie!!!

Niby nic, mały pomysł kiełkujący gdzieś w zakamarkach naszych wyobraźni, jedno spojrzenie i już wiemy, MAMY TO!!!

Na pełnym spontanie, dwie matki, dwie Kaśki, jedna idea = fantastyczna impreza.

Dzięki umiejętności organizacji, przywidywania i rzeczowości Kasi z Tuż Przy Uchu cały nierealny do tej pory pomysł, nabiera rzeczywistych kształtów. Ja ogień, słomiany zapał, wariatka, która rzuca się na głęboką wodę, bez koła ratunkowego i Kasia, która to wszystko ogarnia i nadaje tej imprezie profesjonalnego tonu. Wychodzi na to, że duet idealny :)Wiem, że dzisiejszy post naszpikowany jest emocjonalnie i wszędzie, gdzie mogłam nawciskałam wykrzykników i innych wyróżników, ale jestem taka szczęśliwa, że cieszą się nawet moje trzewia :) 
A list, który dziś dostałyśmy sprawił, że poczułam się mega profesjonalnie!!! O co chodzi? Dowiecie się niedługo, na bieżąco będziemy Was informowały o rozwoju akcji. Najważniejsze, emocje będą dawkowane, widzicie, czym grozi ich nadmiar :) 
8 komentarzy:

 1. Może w przyszłym roku, muszę sie rozkręcić powolutku:) I tak startuje od gigantów i to tak daleko:P
  Ale trzymam mocno kciuki, bo jak zbiore moje obserwacje i kilka rad, planuje atakowac swoje rejony z organizacja podobnych spotkań;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest mega power, wczoraj padał na twarz, a dziś, jak zaczyna się rozkręcać, tak naładowałam swoje baterie, że rosół z wrażenia rozgotowałam :)

   Usuń
 2. zazdroszczę! fajnie Wam, działajcie, w mamach siła! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. szkoda że mieszkamy po dwóch stronach kraju.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...